Problemy z potencją
Autorem artykułu jest Rafał Rzepniewski
Do lat 80. uważano, że 70-80% przypadków impotencji ma tło psychogenne, a 20-30% tło organiczne. Dzięki rozbudowie badań diagnostycznych okazało się, że prawie 60-70% przypadków impotencji ma podłoże organiczne.
U mężczyzn w późniejszym wieku procent ten jest jeszcze większy. W uproszczeniu można podzielić impotencję na: impotencję psychogenną, impotencję na tle hormonalnym, impotencję neurogenną, impotencję na tle krążeniowym oraz impotencję mieszaną.
Problem impotencji dotyka coraz więcej mężczyzn, głównie w wyniku przepracowania, złej diety, braku ruchu, wieku oraz licznych sytuacji stresowych nie czerpią już pełnej satysfakcji ze swojego życia seksualnego. Problemy seksualne mogą doprowadzić do rozpadu związku, statystyki pokazują, że 63% kobiet oraz 62% mężczyzn zgadza się z tą opinią. Wraz z wiekiem spada u kobiet ochota na seks, która związana jest z osłabieniem lub brakiem satysfakcji ze współżycia (w starszej grupie wskaźnik ten wynosi ok. 67%) – w większości przypadków wina tkwi po stronie mężczyzny. Statystyki są bezlitosne – w Polsce problemy związane ze wzwodem ma około 3,5 miliona dojrzałych mężczyzn. Co zrobić żeby tchnąć w swoje życie seksualne nowego ducha oraz nadać mu pikanterii? W wielu przypadkach wystarczy wziąć tabletkę. Obecnie na rynku jest wiele preparatów leczących delikatne i umiarkowane zaburzenia potencji, są one w większości przypadków bez recepty. Można je łatwo nabyć w każdej aptece, a nawet w supermarketach. Są to leki w skład, których wchodzą tylko naturalne preparaty, przez co nie wywołują skutków ubocznych. Zawarte w nich składniki wpływają również na zachowanie witalności i dobrego samopoczucia, poprawiają wydolność fizyczną i zmniejszają skutki stresu.
---
Rafał Rzepniewski
Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.plZobacz: Jak można jeść wszystko i nie tyć!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz